Шановні працівники архівних установ Марківщини!

Дата: 24.12.2020 08:00

Фото без описуВітаємо  Вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Збираючи документальні матеріали, Ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям. Висловлюємо Вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця Марківщини примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь.

Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Переконанні, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Тож зичимо аби Ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала Вам радість та задоволення.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у Ваших родинах.

З повагою, голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба