Дата: 29.12.2020 15:44

Фото без описуДоводимо до вашого відома, що відділ економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради подав заявку на участь у проєкті “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальноі? сфери в 10 громадах Луганськоі? та Донецькоі? областеи?”, яка була схвалена. На сьогодні и?де активна перша фаза проєкту, а саме: зустріч та знайомство з громадами-партнерами. З метою збору необхідних даних та проведення первинної оцінки цифровоі? зрілості соціальних установ-партнерів в обох регіонах, відбувся перший тренінг з підготовки Стратегіи? та Планів діи?, формування місіі?, візіі? та цінностеи?, аналіз стеи?кхолдерів та SWOT-аналіз.

Як зазначають координатори проєкту «Громади виявляють неабияку активність та зацікавленість в розвитку соціальноі? сфери. Один з викликів для нас та наших громад-партнерів, є процес приєднання старостинських округів до територіальних громад, де основним питанням виникає велика віддаленість населених пунктів один від одного в межах однієі? територіальної громади». Даний проєкт є важливим як для «зрілих», які функціонують з початку реформи децентралізації, так і для «молодих», які щои?но об'єдналися, громад. Розвиток - це основнии? напрямок для всіх територіальних громад нашоі? краі?ни загалом. Поступовими кроками за підтримки партнерів, громади які були обраними проєктом, Марківська громада отримає стратегіі? розвитку соціального захисту населення на 2021-2026 роки, та плани діи? з реалізаціі? даної стратегіі?.

Проєкт виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” та реалізується в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східноі? Украі?ни (підконтрольні Уряду територіі?)”, що здіи?снюється Deutsche Gesellschaft fu?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративноі? Республіки Німеччина