Любимо Марківщину. Працюємо для людей!

Дата: 06.01.2021 11:10

Фото без описуШановні земляки!

Настав Новий 2021 рік.

З перших днів нового року інформуємо Вас про деякі, можливо, на думку декого, не значні здобутки та виконані роботи за святковий тиждень року.

1. Отримано та зареєстровано автомобіль МАЗ з можливістю вивозу сміття до 21 тони.

2. Отримано та зареєстровано автомобіль Мерседес, для підтримки сектору ритуальних послуг КП «Марківський комунальник»

3. Отримано та зареєстровано автомобіль ФіАТ для обслуговування шкіл громади

4. Отримано першу частину будівельних матеріалів для центрів безпеки, що планується у Караван-Солодкому та Бондарівці, на суму 1 млн 340 тис. грн.

5. Отримано обладнання для забезпечення служби ДСНС при центрах безпеки громади вартістю до 400 тис. грн (за підтримки ПРООН).

6. За перший тиждень року на чистку та посипання доріг, тротуарів, переходів громади було задіяно 3 трактори МТЗ КП «Марківський комунальник» та 3 автомобілі КДМ Марківського автодору, у важкодоступних місцях були задіяні працівники, що на громадських роботах – 14 чоловік.

7. На території громади було охоплено всі села громади, посипано більше 200 км. Доріг та тротуарів. (Використано тільки в 2021 році більше 300 тон пісчано-сольової суміші).

Шановні жителі громади!

Вибори на нашій території відбулися 25 жовтня 2020 року.

Ми всі разом, дуже довго слідкували за їх перебігом, але все закінчується й потрібно жити, працювати, розвиватися. У працівників громади немає часу жити «інтернетним» життям, ми маємо стійке бажання робити нашу громаду достойною. Нікого паплюжити та давати оцінку ми не збираємося, у кожного своя історія в житті, у декого коротка та безславна, у декого – повна здобутків та перемог. На нашу думку, кожен повинен займатися справами, які будуть робити нашу громаду кращою: хтось повинен якісно вчити дітей, хтось надавати достойні медичні послуги, хтось обслуговувати людей в закладах торгівлі. Ми всі різні, але нас повинна об’єднувати любов до нашої малої Батьківщини.

З Різдвом Христовим, земляки!

Любимо Марківщину. Працюємо для людей!

Марківська селищна рада