78 річницю визволення Марківщини від німецьких фашистів відзначили покладанням квітів

Дата: 14.01.2021 13:46

Щороку 14 січня ми відзначаємо День визволення Марківщини від нацистських загарбників та вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто наближав довгоочікувану перемогу у Другій світовій війні.

Сьогодні в рамках відзначення 78 річниці визволення Марківщини, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям, що в селищі Марківка. Віддати данину пам’яті славним захисникам рідної землі прийшли селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, в.о. голови Марківської райдержадміністрації Олена Цовма, військовий комісар Марківського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Шемякін та голова Марківської районної організації ветеранів України ім. А.І. Єременка Іван Левченко.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни. Та непідвладний часу подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини, очистили рідну землю від нацистської навали. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.