Стан розгляду звернень і запитів на інформацію

Дата: 16.01.2021 08:09

Упродовж 2020 року до Марківського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області надійшло 35 звернень громадян, з яких 31 направлено до інших відомств для вирішення, по 2 зверненням надані роз’яснення, 2 звернення повернуто заявникам у зв’язку з недотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян» щодо порядку подання звернень.

Більшість звернень надійшли від громадян – фізичних осіб з питань досудового розслідування та додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів.

Прокурорами Марківського відділу місцевої прокуратури прийнято 3 громадянина на особистому прийомі, з них начальником відділу – 1.

Марківським відділом місцевої прокуратури систематично та оперативно здійснюється оприлюднення інформації, що перебуває у володінні, у строки та у порядку встановленому законодавством.

За минулий рік запити на інформацію електронною поштою не направлялись, на особистому прийому не приймались, поштовим зв’язком не направлялись.

Виконувач обов’язків

начальника Марківського відділу                                      Б. Постолянюк