Луганська область, Старобільський район

Черговий етап реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» у Бондарівській амбулаторії.

Дата: 26.01.2021 10:37

Українським фондом соціальних інвестицій впроваджується субпроєкт «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Бондарівській сільській лікарській амбулаторії, с. Бондарівка, Луганська область/KFW». В ході реалізації сільська  амбулаторія с. Бондарівки отримала тести та частково обладнання, яке сімейні лікарі будуть використовувати в свої роботі. Так, на сьогодні Фондом передано  інфрачервоні термометри, тонометри, пульсоксиметри, небулайзер, глюкометри та сучасний 12 канального кардіограф.  Все це обладнання сприятиме якісному наданню первинної медицини для мешканців  села Бондарівка, села Курячівка, села Кризьське та села Сичівка.

Взагалі в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»  планується виконати роботи по утепленню будівлі, заміні покрівлі та проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.