Запрацювало Біловодське бюро

Дата: 29.01.2021 09:08

Фото без описуЗ початку 2021 року призупинено мобільні виїзди до Марківської ОТГ та сіл району. Але поки Міловський місцевий центр шукає можливості відновити їх, потреба у послугах безоплатного юриста для людей віддалених населених пунктів нікуди не зникла, тому пропонуємо за можливості звертатись до відкритого в Біловодську бюро безоплатної правової допомоги. Прийом громадян веде досвідчений юрист Потоцька Ірина Костянтинівна. На її рахунку багато успішних справ (у тому числі – судових), чисельні задоволені клієнти і зекономлені людські кошти. Бюро підпорядковане Міловському місцевому центру безоплатної вторинної правової допомоги.

На відміну від інших, Біловодське бюро безоплатної правової допомоги надає якісну правову допомогу (у тому числі – в?т?о?р?и?н?н?у) цілком безоплатно.  П?е?р?в?и?н?н?а правова допомога (у вигляді юридичних консультацій, складання заяв, скарг) надається взагалі всім бажаючим.  В?т?о?р?и?н?н?а правова допомога (у вигляді складання процесуальних документів, представництва інтересів в суді) надається соціально незахищеним верствам населення, які вказані в відповідному Законі України «Про безоплатну правову допомогу». Це, насамперед, малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО/ООС, діти (їх законні представники), особи з інвалідністю та деякі інші.

В Марківському районі також працюють наші дистанційні пункти, куди можна звернутись без відвідування бюро. Один з них розташовано у Марківській бібліотеці, другий – у Марківському секторі філії ДУ "Центр пробації". В дистанційних пунктах за допомогою працівників цих організацій є можливість налаштування відеозв’язку з юристами Міловського місцевого центру, якщо є така потреба. Але для впевненого користувача ПК чи мобільного пристрою не буде проблемою налагодити відеозв’язок взагалі з будь-якого місця, навіть із власного дому за наявності якісного інтернет-зв’язку.

Якщо Ви відчуваєте, що з вами обійшлись несправедливо, звертайтесь до бюро безоплатної правової допомоги. Юрист допоможе розібратись в ситуації, вирішити Ваші правові питання безкоштовно. Адреса бюро: вул. Петра Біловоди, 9. Зверніть увагу: за даною адресою розміщені кілька організацій, такі як РАГС, виконавча служба та інші. Звертатись потрібно не до них, а саме до «Бюро безоплатної правової допомоги». У робочий час працює телефон: (06466) 9-12-78. Є резервні телефони Міловського місцевого центру: 098 446 2691 (також Вайбер) та 099 640 93 68. Вільно телефонуйте на будь який та отримуйте всю необхідну інформацію.