Відкриття мультимедійної кімнати

Дата: 29.01.2021 13:43

Фото без описуІнформуємо вас про другий етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей», що реалізується Асоціацією учасницького розвитку громад, в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Нагадуємо: наша громада являється партнером Проєкту по результатам конкурсного відбору. 10 грудня 2020 року між громадою та Асоціацією учасницького розвитку громад був підписаний Меморандум про співробітництво щодо реалізації Проєкту. Метою співпраці є покращення якості та доступності соціальних послуг, удосконалення сфери соціальних послуг для жителів громади, підготовка Стратегії розвитку сфери соціального захисту, розширення комунікаційного простору. В рамках цього Проєкту Марківська громада отримала обладнання для мультимедійної кімнати. Ця кімната обладнана проєктором, проєкційним екраном, ноутбуком, принтером, 4 G WI-FI роутером, вебкамерою, презентером, мобільною акустичною системою, посилювачем інтернет зв’язку, а також меблями: столом, стільцями та фліпчартом. Мультимедійна кімната – це соціально -орієнтована партисипативна платформа. Створена для комунікацій із жителями, обміну досвідом з іншими громадами, надання соціальних послуг та проведення освітніх заходів, в тому числі спільно з місцевими, регіональними громадськими організаціями та благодійними фондами.

Про наступні кроки реалізації Проєкту будемо вас інформувати.