Марківський селищний голова з робочим візитом у Розсохуватом Марківської громади

Дата: 03.02.2021 10:33

Фото без описуВ рамках виїзного прийому громадян, 03 лютого 2021 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, разом із заступником Юрієм Ковтуном провів робочу нараду із старостою сіл Просяне, Розсохувате, Лимарівка Віктором Сергієнко, на території села Розсохувате за участі місцевих жителів.

«Для результативної подальшої роботи перш за все потрібно налагодити комунікацію між громадою та і?і? керівництвом, - зазначив очільник селищної ради. – Тісно співпрацюючи, ми зможемо поетапно втілювати в життя приведення в належний стан територію громади».

В ході жвавого спілкування жителі Розсохуватого піднімали ряд важливих питань життєдіяльності своєї громади, зокрема: відсутність продовольчого магазину; благоустрій території села; вуличне освітлення; цілий ряд соціальних питань тощо.

На всі порушені питання мешканці громад отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

Також в ході візиту головою громади були оглянуті приміщення сільського клубу, ФАПу, відділення пошти та загальний стан території села. Звісно роботи дуже багато, а головне що новообраний староста не цурається миттю братися до роботи разом з мешканцями села, які як ніхто, найбільше зацікавлені у добробуті своєї території.

Тож, загалом спектр першочергових робіт окреслений й на цій території, виконання яких на особистому контролі голови Марківської громади.