Комісія з розгляду адміністративних правопорушень на території Марківської громади

Дата: 11.02.2021 08:25

Фото без опису11 лютого заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун провів засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Марківської селищної ради. Окрім старост на засідання був також запрошений поліцейський громади Валентин Капля. На початку засідання Юрій Олексійович провів роз’яснювальну роботу з новопризначеними старостами щодо формату подальшої роботи адмін комісії. В ході засідання було розглянуто 5 протоколів, 4 з яких відповідно до ст. 183 КУпАП призначено стягнення у вигляді штрафу у розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і один за ст.154 КУпАП - попередження.