До уваги зацікавлених!

Дата: 12.02.2021 14:29

Фото без описуПовідомляємо, що у лютому 2021 року Департаментом проведено робочу зустріч з представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру щодо залучення міжнародної технічної допомоги на реалізацію проєктів місцевого розвитку. Одним із питань обговорення стало проведення ознайомчого онлайн-семінару з питань написання грантових заявок та запланованих на 2021 рік грантових конкурсів для громадських організацій у сфері побудови громадянського суспільства, підвищення його стійкості та відновлення миру.

Мета семінару – підвищення якості підготовки грантових заявок та ознайомлення громадськості з запланованими заходами Програми ООН з відновлення та розбудови миру з підтримки місцевих ініціатив.

На семінарі планується розглянути такі питання:

- напрями підтримки організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади;

- географія впровадження проєктів;

- вимоги до участі у грантових конкурсах;

- причини відхилення донорськими організаціями грантових заявок та підвищення якості їх підготовки;

- рекомендації заявникам за підсумками проведених у 2020 році грантових програм;

- моніторинг виконання та підготовка звіту за проєктами.

Орієнтовно захід заплановано на лютий 2021 року.

У разі формування навчальної групи, її учасників буде додатково повідомлено про час та умови підключення до онлайн-семінару.