Марківщина привітала почесного ювіляра Миколу Івановича Клочка

Дата: 22.02.2021 08:45

Фото без описуСьогодні, свій 80 ювілейний день народження святкує Микола Іванович Клочко, Почесний громадянин Марківщини, небайдужа та доброзичлива Людина з великої літери!

Микола Іванович завжди займав активну життєву позицію. Безліч мешканців нашої громади щиро вдячні йому за мудрі поради та корисні знання! Сьогодні ми виносимо особливу подяку за вагомий особистий внесок у становлення, розбудову, процвітання рідного селища, значний вклад у справу виховання підростаючого покоління, організаторський талант і високий професіоналізм, активну життєву позицію та небайдужу громадську діяльність.
Шановний Миколо Івановичу! У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров`я та активного довголіття, бадьорого настрою й наснаги на добрі справи! Нехай у Вашому сімейному колі завжди панують любов, злагода та благополуччя, а кожен новий день дарує радість від спілкування з люблячими Вас людьми! Щастя, миру, душевної гармонії!
Зі святом!
З повагою, колектив Марківської селищної ради на чолі з Ігорем Дзюбою, в.о. голови райдержадміністрації Олена Цовма, ГО "Марківська районна організація ветеранів України ім. А.І. Єременка" в особі Івана Левченка.
"Мій марківський край,
мої рідні простори -
тут дихається легко і просто
і горе не біда- тут виріс я!
Я вперше тут зустрів любов
Тут солов'ї всю ніч нам двом
Співали пісню до зорі
І ми хміліли від любві" М.І. Клочко