Луганська область, Старобільський район

До Марківської громади продовжують надходити будматеріали для створення центрів безпеки

Дата: 22.02.2021 16:52

Щойно завершили розвантаження чергової партії бетонних блоків у селі Бондарівка, що передбачено проєктом ПРООН в Україні «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України» для створення центрів безпеки громадян. До розвантаження долучився Олександр Тіщенко, який як староста особисто зацікавлений у створенні на його підвідомчій території такого стратегічно важливого об'єкту. Помічниками йому виступили працівники відділу ЖКГ Марківської селищної ради. Далі буде...