Обережно тонкий лід!

Дата: 25.02.2021 15:42

Фото без опису24 лютого спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Марківської селищної ради Володимир Чередниченко спільно з фахівцями Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд водоймищами району. Любителів зимової риболовлі на замерзлих водоймах ще вдосталь, тому відповідні служби регулярно інспектують узбережжя річок та озер, щоб упередити нещасні випадки. Учасники рейду спілкувалися з рибалками та застерігали їх від необачних вчинків, зокрема, не виходити на кригу, товщина і міцність якої невідомі, слідкувати за дозвіллям дітей та обов’язково пояснювати їм небезпеку пустощів на зимовій водоймі. Кожному співрозмовнику фахівці ДСНС вручили інформаційні листівки із правилами поведінки на льоду та нагадали номер Служби порятунку – 101.

Бережіть себе та своїх близьких, за потреби не ризикуйте власним життям!