Триває опитування громадян Марківщини…

Дата: 03.03.2021 09:46

Фото без описуОдним з заходів проведення локального аналізу реалізації ініціативи "Опитування мешканців громади щодо безробіття та незацікавленість місцевого населення в розвитку сільського господарства в Марківській громаді Луганської області" є проведення виїзного круглого столу в населених пунктах громади. Пошук шляхів покращення рівня безробіття та сільського господарства, «живе» анкетування мешканців саме такі заходи будуть проходити незабаром. Нещодавно, представниця робочої групи, спеціалістка відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно комунікаційних технологій Марківської селищної ради Надія Рудаченко (волонтер ГО «Кризька сільська організація «Промінь») зустрілась з активістами с. Караван-Солодкий. Після тривалого обговорення питань, в якому взяв участь староста Артем Передерій, визначили, на думку учасників, пріоритетні напрямки розвитку в сільському господарстві.

Шановні мешканці старостинських округів Марківської громади!

Якщо у вас не має можливості приєднатися до онлайн опитування, а у вас є свої пропозиції з вирішення вищезгаданих питань – звертайтесь до старости всі пропозиції будуть враховані.