В Сичанському Марківської ОТГ розпочаті роботи з благоустрою

Дата: 04.03.2021 16:43

Фото без опису В Марківській громаді тривають роботи з благоустрою території. З початку березня активно ведеться санітарна обрізка дерев в усіх селах громади. Такі роботи на контролі у відідлу ЖКГ Марківської селищної ради. Сьогодні в рамках робочого візиту село Сичанське відвідали працівники зазначеного відділу на чолі з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрієм Ковтуном. Гостей зустрічала староста сіл Сичанське, Лобасове, Бондарне, Виноградне Наталія Рибалка, яка повідомила про поточні роботи, що ведуться на території Сичанського, а саме: активізована санітарна вирубка дерев, очищення паркових зон від чагарників громадянами, що залучені на громадські роботи. Також, як зазначила Наталія Петрівна, що такі саме роботи плануються на квітень, ще й в додачу приведення кладовищ у належний стан. В ході зустрічі Юрій Олексійович мав нагоду оглянути масштаби виконаних робіт, спілкуючись з місцевими жителями дізнавався щодо першочергових проблем цієї території. За попереднім зверненням громадян, сьогодні була встановлена автобусна зупинка. Загалом роботи багато, плани намічені – злагоджена та результативна робота гарантується, адже небайдужість старости до проблем території одразу помітна на ділі.