Про футбол...

Дата: 04.03.2021 17:44

Фото без опису Відбувся обласний турнір з футзалу, присвячений пам'яті В. Лютенка, серед команд підрозділів ГУ ДСНС у Луганській області. Серед 9 команд (міських, міськ-районних та районних підрозділів), що взяли участь у змаганнях, був і представник Марківського міськ-районного підрозділу ГУ ДСНС - Максим Єманов. У складі команди Новопсков-Марківка, збірній вдалося вибороти 1 місце у турнірі.

Футболісти збірної виявилися сильнішими, здолавши команду з м. Рубіжне. Рахунок матчу 2:0.
За результатами турніру надалі буде сформовано збірну команду рятувальників з Луганщини, яка візьме участь у змаганнях Кубку ДСНС України серед обласних управлінь, які відбудуться в квітні у м. Черкаси.