Луганська область, Старобільський район

Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 10.03.2021 14:22

Напередодні чергової сесії Марківської селищної ради,  голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, депутат Марківської селищної ради - Олександр Коваль, 10 березня 2021 року, провів засідання. В роботі комісії окрім постійних членів комісії взяли участь селищний голова Ігор Дзюба, депутати Марківської селищної ради та головні розпорядники коштів. Згідно порядку денного детально та виважено було опрацьовано тринадцять питань, які рекомендували винести на розгляд сесії Марківської селищної ради.