Луганська область, Старобільський район

З початку року видано 99 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Дата: 11.03.2021 10:57

Головне управління ДПС  у Луганській області наголошує, що суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, мають здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії.

Станом на 01 березня 2021 року по Старобільському, Новопсковському, Марківському та Новоайдарському районам діють 764 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та  тютюновими виробами.

Протягом січня - лютого 2021 року суб’єктам господарювання зазначених районів районів видано 99 ліцензій, у.т.ч. 53 ліцензії на торгівлю алкогольними напоями та 46 ліцензій на торгівлю тютюновими виробами. За цей же період  анульовано 16 ліцензій.

Нагадуємо, що консультацію стосовно отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, можливо отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС  у Луганській області.

.

Старобільський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Луганській області