Дата: 11.03.2021 08:35

Фото без описуСьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг Марківської селищної ради, яку очолює депутат селищної ради Віталій Ткаченко. До вашого відома перелік питань, які були розглянуті членами комісії:

1. Про прийняття з державної у комунальну власність Марківської селищної ради квартири.

2. Про прийняття на баланс Марківської селищної ради комп’ютерного обладнання, меблів.

3. Про прийняття майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад Марківського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність Марківської селищної ради.

4. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Марківської селищної ради.

5. Про затвердження передавального акту нерухомого майна.

6. Про затвердження передавального акту майна окремих медичних установ

Всі питання були рекомендовані на розгляд сесії Марківської селищної ради