Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку

Дата: 11.03.2021 16:38

Фото без опису11 березня 2021 року о 15.00 годині свою роботу розпочала постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку, де головуючим виступив начальник відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради, депутат Костянтин Тищенко. Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті сім питань, шість з яких було рекомендовано винести на розгляд сесії. Ось їх перелік:

1. Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» та утворення відділених робочих місць

2. Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»

3. Про затвердження регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»

4. Про перейменування та внесення змін до статуту підприємства «Марківська районна друкарня»

5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Марківської селищної ради

6. Про затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

Питання про внесення змін до статуту КП «Марківський ринок», за проханням керівника підприємства було відправлено на доопрацювання.