Про проведення засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 19.03.2021 14:17

19 березня 2021 року заступник селищного голови з виконавчих органів ради Юрій Ковтун провів чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. Цього разу на розгляд членам виконкому було запропоновано 21 питання порядку денного. Начальник відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова надала інформації про виконання бюджету Марківської селищної ради за 2020 рік, що передбачено законодавством публічного представлення. Наступним питанням членами виконкому було заслухано інформацію головних розпорядників бюджетних коштів Марківської селищної ради про виконання бюджетних програм за 2020рік доповідала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер Марківської селищної ради Алла Житник. Про взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповідала провідний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Марківської селищної ради Анна Золотарьова. Директор комунального підприємства «Марківський ринок» Олексій Чурилович представив роз’яснення щодо здійснення ярмаркової торгівлі на території смт Марківка. У начальника відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Володимира Личмана сьогодні було два питання: Про внесення змін до Рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження добових норм витрат на харчування учасників спортивних заходів різного рівня та норм витрат на нагородження переможців та призерів спортивних змагань» № 51 від 01.11.2019 року; про затвердження Порядку та Граничних норм на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів. Наступні питання порядку денного стосувались спеціалізації служби у справах дітей, про які доповідав начальник служби Володимир Олексієнко. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун доповідав з наступних питань: Про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкту будівництва «Капітальний ремонт автомобільної дороги по кварталу Молодіжному та вулиці Гагаріна смт Марківка Марківського району Луганської області»; Про посадових осіб Марківської селищної ради, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення; Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель Марківської селищної ради; Про видалення дерев; Про надання дозволу на обрізку зелених насаджень; Про надання дозволу на санітарну обрізку дерев; Про розгляд програми «Безпечна громада» на 2021 рік. На останок розглянули питання про надання матеріальної грошової допомоги громадянам на лікування, поховання та для вирішення матеріальної грошової допомоги громадянам для вирішення соціально-побутових умов, які постраждали внаслідок пожежі, стихійного лиха, надзвичайної ситуації. Доповідачем виступив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко.