Приємна мить – нагородження!

Дата: 23.03.2021 15:44

Фото без опису На початку березня відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради оголошував святкову онлайн акцію до Міжнародного жіночого дня #ПодарунокЛюбійМатусі та до свята Масниці #БабусиніМлинці. На участь в акції відгукнулися всі клубні заклади громади та жителі відповідних територій. Приємно було спостерігати за активністю учасників абсолютно різного віку і це тішить та вражає. Тож, всі учасники акції отримали свої подарунки, як і було обіцяно про що подбала Марківська селищна рада. Велика вдячність нашим талановитим активістам, чекаємо Вас з новими ідеями в чергових конкурсах! Всім невичерпної наснаги та до нових зустрічей!