Співпраця органів влади з громадськістю у форматі обговорення на платформі ZOOM

Дата: 24.03.2021 15:49

Фото без опису За підтримки Генерального Директорату ЄС з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ЕСНО), Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та у співпраці з Офісом Координаторки системи ООН в Україні, Управління ООН з координації гуманітарних справ і Міністерством з питань реітеграції тимчасово окупованих територій України відбулась консультація з членами Луганської робочої групи до якої ввійшли й представники Марківської селищної ради – Любов Куряча, Надія Рудаченко та Світлана Кучерова. Головна мета заходу – залучити органи влади місцевого та національного рівнів до діалогу щодо шляхів посилення комунікації та зміцнення співпраці між владою та громадами Донбасу в сфері гуманітарної допомоги, розвитку та побудови миру, а також у контексті децентралізаційних процесів. Захід складався з трьох панелей, а саме: під час першої своїм досвідом ділилися представники органів влади та ОМС, на другій спікерами були діячі громадськості, а на третій вислухали членів Консоціуму ДОСТУП. Загальне враження – було дуже цікаво послухати про бачення взаємодії влади, органів місцевого самоврядування і громадськості у розрізі різних доповідачів, тобто було почуто та проаналізовано ставлення кожної гілки взаємодії щодо даної проблеми, а в програмі запропонованого Рамкового документа було частково надано рекомендації та шляхи вирішення питання.