Проведення весняно-польових робіт в агроформуваннях Марківської громади у 2021 році.

Дата: 25.03.2021 10:39

Фото без описуПід урожай поточного року посіяно озимих культур на площі 19870 га, що становить 104% до планової площі сівби, в тому числі озимої пшениці 19820 га, озимого ячменю 50 га.

Сівбу озимих культур на зерно проведено з одночасним внесенням
мінеральних добрив, а саме: азотних та складних, всього 3705 тон, протруєним, кондиційним насінням еліти, I та II репродукцій.
За результатами весняного обстеження посівів озимих культур, станом на 25 березня встановлено, що 97 % сходи знаходяться в незадовільному стані, тобто слабкі та зріджені, по Луганській області цей показник становить 90%.
Ранні зернові та зернобобові культури планується посіяти на площі 160 гектар, з них: 60 гектар ярого ячменю, 80 гектар вівсу,сочевиці 20 га, кукурудзи на зерно буде посіяно на площі – 710 гектар.
Станом на 25 березня підживлено озимі на площі 5433 га, що становить 27% до загальної площі сівби озимих культур.