A A A K K K
для людей із порушенням зору
Марківська селищна військова адміністрація
Старобільського району Луганської області

Завершаємо 1 коло Чемпіонату Луганської області з футзалу. Сезон 2020/2021 палкою нічиєю!

Дата: 27.03.2021 15:43
Кількість переглядів: 337

Фото без опису27 березня в спорткомплексі "Олімпія" ФК "Нива" зустрілася з командою "Самсон-2". Всупереч діям супротивника, який намагався відправити якомога більше м'ячів до воріт Ниви, 1 тайм закінчується з рахунком 1:1. Голом відзначився Вадим Лисицький.

В другій частині матчу перевага в рахунку довго залишалася за Самсоном. Але.. вже на останній хвилині поєдинку Володимир Білокобильський зі штрафного відпускає до воріт противника м'яча, цим самим доводячи, що переможених сьогодні не буде!

Остаточний рахунок гри 2:2.

За результатами 1 кола "Нива" записує на свій рахунок 1 поразку, 2 нічиї та 4 перемоги. Віримо в команду Марківщини!