Суд застосував примусові заходи медичного характеру до чоловіка, який спричинив своїй дружині тяжкі тілесні ушкодження, від яких настала смерть потерпілої

Дата: 29.03.2021 10:56

02 березня 2021 року Марківський районний суд Луганської області розглянув клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо громадянина К., місцевого мешканця, за фактом вчинення ним суспільно-небезпечного діяння, передбаченого частиною другою статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого).

Під час розгляду клопотання судом було встановлено, що у грудні 2020 року за місцем свого проживання громадянин К., маючи хронічне психічне захворювання, згідно висновку судово-психіатричної експертизи, під час словесної сварки зі своєю дружиною, спричинив останній тяжкі тілесні ушкодження, від яких вона померла в хірургічному відділенні Марківської багатопрофільної лікарні.

У потерпілої залишилось чотири неповнолітніх дитини.

За результатами судового розгляду, з урахуванням характеру та тяжкості наявного психічного захворювання, ступеня небезпечності психічно хворого для себе та інших осіб, а також тяжкості вчинення суспільно-небезпечного діяння, судом прийнято рішення застосувати до громадянина К., примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.