Дата: 31.03.2021 16:04

Фото без описуМарківський селищний голова Ігор Дзюба з робочою поїздкою відвідав сьогодні село Сичанське та Лобасове Марківської громади та на власні очі ознайомився з роботою, яка планується, або вже ведеться на вказаній території. У поїздці взяли участь заступник селищного голови Юрій Ковтун, поліцейські офіцери громади Валентин Капля та Іван Білянський.

Настання весни в природі змушує все прокидатися та з новими силами ставати до роботи. Для людини настання сприятливих погодних умов в природі це пора активного часу для будь-яких робіт, а особливо з благоустрою території. Як повідомила староста Наталія Рибалка, вже два дні поспіль, на її території працює техніка КП «Марківський комунальник», яка допомагає вивозити сміття та зрізані гілки. Очільник громади оглянув як ведуться роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища, що планується зробити біля пам’ятника загиблим воїнам-визволителям до Дня Перемоги, щорічне прибирання території кладовища. Також від старости прозвучало прохання огородити всі дитячі майданчики, хоча й рух транспорту в цих краях не такий жвавий і все ж, це було б доречно. В ході зустрічі відвідали сільський клуб, де його керівник вказав на план ремонтних робіт входу, який наразі в незадовільному стані. Аналогічні роботи з благоустрою плануються й в інших селах вказаної території, до Великодня все повинно бути у повному порядку.