Про проведення засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 02.04.2021 11:30

Фото без описуСелищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, 02 квітня 2021 року очолив чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. На розгляд членів виконкому було запропоновано вісім питань порядку денного. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун озвучив наступні питання: Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкту будівництва; Про зміну поштової адреси житлового будинку; Про затвердження робочого проєкту «Нове будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, мультифункціонального майданчика для воркаута на території ФСК «Нива» Марківської селищної ради». Питання щодо затвердження проєкту рішення виконкому «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Марківка вода» Марківської селищної ради та додатку до нього та про затвердження тексту проєкту рішення Марківської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Марківської селищної ради на 2022 рік» озвучила спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Ольга Семенченко. Останніми питаннями порядку денного стосувалися взяття на квартирний облік учасника бойових дій відповідно до його заяви та взяття на квартирний облік внутрішньо переміщену особу з числа багатодітної родини про що доповідала – провідний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Марківської селищної ради Анна Золотарьова. Фото без описуЗ усіх питань порядку денного доповідачі надали чіткі роз’яснення, а члени виконкому мали змогу задати уточнюючі питання. В результаті засідання були прийняті відповідні рішення.

Наприкінці зібрання селищний голова Ігор Дзюба звернув увагу присутніх на головних та болючих питаннях нашої громади. «Насамперед нам потрібно зберегти здорову громаду та всіма способами запобігти стрімкому розповсюдженню коронавірусної інфекції серед нашого населення. Закликаю всіх, а особливо старост на своїх територіях, вести роз’яснювальну роботу щодо наслідків хвороби, суворо виконувати карантинні обмеження, з особливою відповідальністю ставитися до свого здоров’я та здоров’я свого оточення, адже краще вчасно запобігти біді, ніж потім шукати винних!» - наголосив очільник громади. Також була озвучена тема весняного благоустрою та спалювання його наслідків. Як запевнив селищний голова, найближчим часом буде створена робоча група у складі старост, поліцейського офіцера громади, заступника селищного голови, представника ДСНС для інспектування та відповідного покарання «лихо-паліїв», які своїми діями не тільки вбивають все живе навколо, залишаючи мертву пустелю, а ще й забруднюють навколишнє середовище їдким димом.