Адмінпослугами скористалося майже 5000 платників

Дата: 05.04.2021 09:11

У січні - березні  2021 року до Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП) за адміністративними послугами по Старобільському, Новопсковському, Марківському та Новоайдарському районам звернулося 4815 платників податків. Зазначеними ЦОП платникам податків надано 4701 адміністративних послуг. Зокрема Старобільським ЦОП надано різних адміністративних послуг - 1803, Новопсковським ЦОП - 1364, Новоайдарським ЦОП - 922, Марківським ЦОП - 612.

Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористалися  2296 громадян, що складає  49 відс. від всіх наданих послуг.

Також найбільш запитуваними послугами є :

-видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 1475,

-надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 220,

-реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 214,

-реєстрація платника єдиного податку – 123,

-видача довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи – 109,

-видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи - 37,

-реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку –22.

Інших адміністративних послуг надано платникам податків у кількості - 205,  що складає

4 відс. від загальної кількості усіх наданих адміністративних послуг за звітний період.

Старобільський сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління