Відповідно до Указу Президента України № 71/2021, 11 юнаків із Марківської громади поповнять лави Збройних Сил України цієї весни.

Дата: 06.04.2021 14:57

Фото без опису06 квітня 2021 року на території місцевого військомату відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України:

Базікало Артем – смт Марківка
Алєксєєв Руслан – смт Марківка
Бабій Андрій – с. Веселе
Рибалка Сергій – с. Рудівка
Гирман Олександр – с. Сичівка
Дерев’янченко Юрій – с. Височинівка
Базікало Ярослав – смт Марківка
Погребнік Владислав – смт Марківка
Цукренко Іван – смт. Марківка
Тебекін Едуард – с. Каськівка
Базалей Олександр – с. Кабичівка
Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив голова Марківської територіальної громади Ігор Дзюба, який побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому. До привітань долучилися Сергій Бабай – заступник військового комісара, майор Марківського ОРТЦК та СП, Іван Левченко – голова районної ради ГО «Марківська районна організація ветеранів України ім. А.І.Єременка», полковник, голова районної організації «Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів -інтернаціоналістів)», Сергій Солоп - ветеран АТО, заступник голови Марківської районної організації «Громадська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО», староста сіл Кабичівка, Веселе, Липове Михайло Бондар.
Шановні призовники, від імені Марківської громади щиро бажаємо з честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку й служити українському народові мужньо і самовіддано. Легкої служби та найскорішого повернення додому, дорогі земляки!