Оновлення матеріально-технічної бази на КУ ФСК "Нива"

Дата: 06.04.2021 09:06

Фото без опису Без привітань цього дня не залишились й працівники КУ ФСК "Нива", на чолі з Олександром Онопрієнко. На жаль установа також пустує через карантинні обмеження. Але не лишаються без роботи її працівники, вивчають щойно придбану техніку й випробовують її на ділі. З метою покращення матеріально-технічної спортивної бази КУ ФСК "Нива" в рамках реалізації цільової Програми розвитку та фінансування фізичної культури та спорту Марківської селищної ради на 2020-2022 роки відділом молоді та спорту було придбано обладнання для розмітки поля. Даний інвентар дозволить заощадити час на нанесення розмітки, а також надасть можливість точно дотримуватися регламентів у нанесенні, створених для будь-яких спортивних майданчиків (волейбольних, баскетбольних, футбольних).