Реагування на факти вчинення пожеж на території Марківської селищної ради

Дата: 14.04.2021 13:24

Нещодавно створена робоча група з реагування на факти вчинення пожеж на території Марківської селищної ради, яку очолив заступник селищного голови з з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун розпочали активну роботу. Сьогодні, в районі Білої криниці в селищі Марківка, було виявлено підпал сухої трави. На місце загорання представники робочої групи оперативно викликали ДПРЧ – 23 Марківського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області, які встигли локалізувати пожежу, та працівників Національної поліції. Відомості про зловмисника були передані правоохоронним органам для подальшого з’ясування обставин злочину та відповідного покарання.

Шановні жителі Марківської громади! У зв'язку із підвищенням температури почастішали випадки спалювання сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.
Фахівці Служби порятунку закликають всіх дотримуватися правил пожежної безпеки і не спалювати суху траву й сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Подібні випадки можуть призвести не лише до пожеж будівель та споруд. Пам’ятайте про адміністративну відповідальність за такі дії. Якщо, на Ваших очах зловмисники намагаються скоїти підпал, будь ласка, не зволікайте, повідомляйте негайно у відповідні органи. Збережемо разом наш рідний дім!