Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 19.04.2021 15:49

Фото без опису 19 квітня 2021 року депутат Марківської селищної ради Ігор Петренко провів засідання постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. Серед членів комісії, депутати Марківської селищної ради, всі чотири були присутні – Інна Меженська, Юрій Шемякін, Олена Веретеннікова та Олексій Чурилович. У засіданні участь також взяли секретар ради Надія Кривошлик, заступник селищного голови Андрій Лигута, начальник відділу земельних відносин Олена Самардакова, старости відповідних територій разом із землевпорядниками. На розгляд комісії було винесено проєкти рішень ряду земельних питань, які після детального вивчення та обговорення були рекомендовані на розгляд сесії Марківської селищної ради.