Відбулось засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 22.04.2021 11:32

22 квітня 2021 року за дорученням селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби, секретар ради Надія Кривошлик провела чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради, за участі заступників селищного голови. Присутнім членам виконкому були запропоновані на розгляд 20 питань порядку денного. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ковтун, озвучив наступні питання: «Про присвоєння поштової адреси нежитлової будівлі», «Про зміну поштової адреси житлового будинку», «Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2021 рік», «Про надання дозволу на обрізку дерев». «Про затвердження тексту проєкту рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження тарифів на види ритуальних послуг відповідно до мінімального переліку видів ритуальних послуг, що надаються ДП «Ритуальна служба» МКП «Марківський комунальник» та додатку до нього», присутніх ознайомив начальник МКП «Марківський комунальник» Віталій Скиртач. З наступних питань порядку денного виконкому доповідала в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова Світлана – «Про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради», «Про затвердження меморандуму про співпрацю». Рішенням виконкому затверджуються питання такого характеру як, «Про надання малолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», «Про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітньої дитини», «Про встановлення опіки над малолітніми дітьми», «Про надання статусу дитини – сироти». Матеріали цих питань були попередньо опрацьовані на відповідній комісії, про що й доповіла головний спеціаліст служби у справах дітей Марківської селищної ради Ірина Корсун. «Про затвердження клопотання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Марківської селищної ради про влаштування повнолітнього, недієздатного гр. Б. до інтернатного закладу системи соціального захисту населення» доповідав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Віталій Семенченко. Також він озвучив питання «Про надання дозволу КП «Трудовий архів територіальних громад Марківського району» на прийняття документів з особового складу Марківської районної державної адміністрації Луганської області на зберігання», «Про надання матеріальної грошової допомоги громадянам на лікування», «Про надання матеріальної грошової допомоги громадянам на поховання», «Про надання матеріальної грошової допомоги громадянам для вирішення соціально-побутових умов, які постраждали внаслідок пожежі, стихійного лиха, надзвичайної ситуації», «Про відшкодування витрат на ритуальні послуги по похованню». Головний спеціаліст відділу освіти Ірина Чередниченко доповідала з питань «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, закріплення території обслуговування за закладами освіти Марківської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік», «Про прийом дітей до 1 – х класів закладів загальної середньої освіти на території Марківської селищної ради у 2021- 2022 навчальному році».