Вітаємо з перемогою клубні заклади відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради!

Дата: 23.04.2021 12:50

Фото без описуВітаємо переможців обласного конкурсу інноваційних проєктів щодо взаємодії з громадою села - сільських будинків культури та сільських клубів Марківської селищної ради!З лютого по квітень 2021 року відбувся обласний конкурс інноваційних проєктів щодо взаємодії з громадою села сільських будинків культури та сільських клубів Лугнаської області.Метою конкурсу є виявлення, узагальнення та розповсюдження досвіду інноваційної роботи сільських будинків культури та сільських клубів Луганської області, поширення кращого досвіду роботи сільських будинків культури та сільських клубів, удосконалення рівня культурного обслуговування населення у сільській місцевості.У конкурсі взяли участь сільські та селищні клубні заклади Сватівської, Новопсковської, Біловодської, Шульгинської, Чмирівської, Лозно-Олександрівської, Попаснянської, Міловської, Сєвєродонецької, Марківської, Красноріченської, Троїцької об’єднаних територіальних громад.На розгляд журі конкурсанти надіслали 24 проєкти, серед яких перемогу у номінації «Культурне середовище» здобув проєкт «Територія доступного культурного простору» (керівник проєкту Ольга Стрижаченко). Проєкт на території Марківської селищної ради реалізували протягом 2020 року 7 клубних закладів: Бондарівський СБК, Кризький СБК, Ліснополянський СБК, Курячівський СК, Тишківський СК, СК «Мрія», СК «Україна» у співпраці з партнерами. Результатом та кінцевим продуктом проєкту стали креативні відеопродукти, якісні культурні послуги, які мешканці громади мали змогу отримувати під час карантинних обмежень, спричинених Covid-19.Вкотре марківські культурні заклади доводять свій високий професіоналізм, не тільки аудиторії своєї громади, а й плоди їхньої творчої роботи оцінують справжні митці вищими винагородами. Сердечно вітаємо наших???? та бажаємо натхнення для нових звершень! З нетерпінням чекаємо чергових шедеврів!