Дорогі земляки! Шановна Марківська громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня праці!
Дата: 01.05.2021 07:52
Кількість переглядів: 534
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/c9f0943584da4876ba66eff3b5abe854.jpg)
1Травня – це свято тих, хто своєю щоденною працею створює день прийдешній, процвітання й благополуччя громади, країни та своєї родини!
Нехай це чудове свято додасть усім нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості, підтримає наше прагнення жити в мирному, демократичному суспільстві.
Бажаю Вам, шановні земляки, щастя, здоров'я, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким благополуччя, радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!
З повагою, голова Марківської територіальної громади ІГОР ДЗЮБА