Працюємо разом

Дата: 01.05.2021 10:56

Фото без опису Напередодні травневих та Великодніх свят, а ще щодня дружня й працьовита Марківська громада спільними діями створювали затишок у ріднім краї. Як повідомлялося раніше, всі території Марківськоі ТГ отримали троянди, петуніі, придбані КП «Марківський комунальник», з метою покращення благоустрою на всій Марківщині. Також були забезпечені необхідним матеріалом для фарбування тощо. Приємно, що старости сіл працюють в тісному тандемі з місцевими жителями, працівниками, що на громадських роботах, забезпечені Марківською селищною радою. Робота кипіла протягом останнього тижня особливо завзято. Тепер залишилось тільки спостерігати й дбати про результати своєї праці! Добрі справи на благо своєї громади можна робити протягом року, не лише напередодні великих свят! Тож, хто ще не встиг прибрати, посадити дерево чи квітку, гайда, залиште свої гаджети й сторінки соц мереж й швидше до маленьких чи великих справ - природа кличе! Будьте здорові та гарних свят;)( на фото с Караван-Солодкий, с Кризьке, краснопільці)