Запрошуємо на роботу в прокуратуру

Дата: 06.05.2021 14:43

Старобільська окружна прокуратура Луганської області повідомляє, що  відповідно до наказу Генерального прокурора від 30 квітня 2021 року №134 «Про проведення добору на зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спецілізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних) 05.05.2021 розпочався  добір на зайняття вакантних посад і тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах, а також спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних ).

Наразі є вакантними 8 посад у Старобільській окружній прокуратурі: з них, 4-в апараті Старобільської окружної прокуратури,1-в її Новопсковському відділі, 3 - у Міловському відділі прокуратури.

Добір включає такі етапи:

• складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосування закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора;
  • складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням  комп’ютерної техніки;
  • проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата  вимогам професійної компетентності та доброчесності Для оцінки рівня володіння практичними уміннями та навичками кандидата виконують письмове практичне завдання.

Приймання документів розпочинається 05.05.2021 та завершується 05.06.2021 (включно). Особа, яка претендує на участь у доборі, подає шляхом надсилання засобами поштового звязку (з описом вкладання ) у паперовій формі  на адресу: 01011 м. Київ. вул. Різницька, 13/15, або в електронній формі на адресу електронної пошти: dobir1 okr@gp.gov.ua

Більш детально ознайомитися з умовами проведення добору можна на сайті  Офісу Генерального прокурора.