На Марківщині відвідали ветеранів війни та праці

Дата: 07.05.2021 10:14

Фото без описуДруга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит. Близько 3 мільйонів українців полягли на полі бою, близько 5 мільйонів загинули на окупованій загарбниками українській землі, понад 2 мільйони були вивезені з України. Серед всіх цих жертв багато і наших земляків, які не повернулися з воєнних доріг.

07 травня 2021 року, напередодні Дня Великої Перемоги, делегація в складі голови Марківської територіальної громади Ігоря Дзюби, голови ГО «Марківської районної організації ветеранів України ім. А.І. Єременка» Івана Левченка, заступника керуючого північного регіону «ПрАТ»Агротон» Сергія Григоренко, в.о. начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Марківка» (тип А) відділу прикордонної служби «Марківка» І категорії (тип Б), старшого лейтенанта Вікторії Соловйової та представника ТОВ «Марківський сироробний завод» Олександра Дорошенка відвідали ветеранів війни Марківщини:

Очкура Івана Івановича, 1926 р.н., Шевченко Марію Іллівну, 1925 р.н., Реутова Івана Григоровича 1926 р.н., Кіяницького Василя Матвійовича 1927 р.н.

Учасники делегації поспілкувалися зі свідками тих подій, особисто висловили вдячність за те, що понад 70 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Також посадовці дарували продуктові набори, квіти і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних. Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

Не оминули своєю увагою цього дня й категорію ветеранів праці - 90+. Сердечні привітання, продуктові набори були доставлені селищним головою Ігорем Дзюбою, заступниками голови Юрієм Ковтуном, Андрієм Лигутою, Галиною Худик, секретарем Надією Кривошлик, керуючим справами Віталієм Семенченком. На територіях такі вітальні візити здійснили старости. Також свою увагу громадянам поважного віку приділили в.о. директора СТОВ «Агрофірма«Марківське» Олександр Палазюк та керуючий відділенням «Маяк» ПрАТ «Агротон» Володимир Козлов.

Вони непереможно творили наше майбутнє. Пам’ятаймо їхні імена:

Черевата Олександра Михайлівна, Зубрицька Антоніна Василівна, Зубрицький Микола Якович, Колодін Іван Васильович, Іваненко Прасковія Іванівна, Горобченко Ганна Федорівна, Гайдаш Олександра Тихонівна, Скиртач Таліна Василівна, Коротун Раїса Федорівна, Шпак Мотрона Петрівна, Кацавал Іван Юхимових, Лопатіна Віра Тихонівна, Третяк Марія Тихонівна, Пальоха Марія Михайлівна, Калюжна Домна Тимофіївна, Сліпінчук Тетяна Данилівна, Кравцова Ніна Федорівна, Ахмедшина Марія Юхимівна, Торба Анастасія Костянтинівна, Шпак Анна Яківна, Брюховецька Палагея Микитівна, Черевата Олександра Михайлівна, Компанієць Ніна Іванівна, Біліченко Серафима Петрівна, Шепітько Марія Петрівна, Бережна Мотрона Петрівна, Блонська Євдокія Іванівна, Мішура Мотрона Григоріївна, Михайлюк Василь Гаврилович, Рубан Олексій Андрійович, Коротун Клавдія Леонтіївна, Вольвак Діна Свиридівна.

Дякуємо за Перемогу!!!