На засіданні V звітно – виборчої конференції ГО «Марківіська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) обговорили нагальні проблеми Марківської громади

Дата: 21.05.2021 13:46

Фото без опису 21.05.2021 голова Марківської територіальної громади взяв участь у засіданні V звітно – виборчої конференції ГО «Марківіська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Серед запрошених були присутні начальник об’єднаного управління пенсійного фонду України в Луганській області Ніна Душенко, начальник відділу соціального захисту населення Костянтин Тищенко, представник Марківського ОРТЦК та СП Алла Костюченко. Головуючим на конференції виступив Юрій Радченко. Звіт про роботу правління з 15.05.2017-21.05.2021 року присутнім зачитав голова ГО «Марківіська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів Іван Левченко. Після доповіді щодо звіту роботи та звіту ревізійної комісії перейшли до виборної частини, яка згідно статуту проводилася відкритою. Після всіх доповідей та виступів до присутніх звернувся очільник громади Ігор Дзюба. У своїй доповіді він окреслив хід виконання запланованих робіт на цей рік. В свою чергу присутні мали ряд запитань до Ігоря Анатолійовича, жодного питання не лишили без розгляду та ті, що потребували додатково вивчення, голова громади зобов’язався найближчим часом з’ясувати все що турбувало запитуючих, й повідомити результат через Івана Федоровича. Також Ігор Дзюба зауважив, що завжди відкритий до спілкування й по можливості йде на зустріч кожному.