ПРОГРАМА ЗАХОДІВ щорічного відкритого обласного фестивалю «ЛУГАНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА!» до Дня утворення Луганської області 05 червня 2021 року

Дата: 27.05.2021 11:23

Фото без описуВідділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради інформує про заходи у рамках проведення відкритого обласного фестивалю "Луганщина - це Україна", який відбудеться з 15.00 години 05.06.2021 року у місті Сєвєродонецьку

м. Сєвєродонецьк
1.15.00 площа Перемоги - Театралізований виступ Луганського обласного козачого кінного театру «За вільну Україну, за свій коханий край!»
2. з 15.30 площа Перемоги - .«Територія розваг»: зона сімейного відпочинку та дитяче містечко атракціонів
3. з 15.30 сквер у районі площі Перемоги, - спеціалізоване наметове містечко Культурно-мистецька акція «БарвиLand» – зона дитячого і сімейного відпочинку, робота 7 тематичних локацій:
•вокальна зона (дитяче караоке);
•зона спортивної активності;
•хореографічна зона;
•зона арт-терапії (стрінг-арт, майстер-класи з декоративного мистецтва);
•зона воркшопу (майстерня зі створення муралів);
•зона кіномистецтва (створення мультфільму з покадрової анімації);
•акторська зона (майстер-клас із акторської майстерності) у програмі акції Свято фарб Холі
4. 16.00 площа Перемоги – Презентація банерної виставки «Луганщина космічна»
5.16.00 площа Перемоги Пересувна виставка «Гордістьтвоя, Луганщино!»
6.16.00 сквер площі Перемоги - Відкриття обласної виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Витоки»
7.16.00 сквер площі Перемоги Презентація туристичного потенціалу територіальних громад області «Відкрий Луганщину»
8. 17.00 сквер площі Перемоги - Виступ Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Музика Просто Неба»
9.18.00 площа Перемоги - Танцювальний майдан «Слобожанський луг» з одночасного виконання хореографічними колективами області танцю «Слобожанська полька»
10. 18.15 головна сцена - Виступ оркестру Національної гвардії України військової частини
12.19:00 головна сцена - Фестивальна програма за участю аматорських колективів громад області «Вінок України виплітаю з талантів рідного краю»
13. 20.30 головна сцена Концерт гурту «БеZМеЖ» та ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії
14. 21:00 сквер площі Перемоги Кінозал під відкритим небом «Нове українське кіно».