Очільник Марківської ТГ завітав на свято останньго дзвонка до Марківської дев*ятирічки.

Дата: 28.05.2021 12:51

Фото без описуСвято останнього дзвоника завжди урочисте та хвилююче водночас. Країна Знань перегорнула іще одну свою сторінку. Останній дзвоник сповіщає про веселі літні канікули для школярів, відпочинок для вчителів.

Так, сьогодні голова Марківської громади Ігор Дзюба разом із начальником освіти Марківської селищної ради Анатолієм Бородавкою мав нагоду, особисто привітати вихованців та педагогічний склад Марківської ЗОШ № 1 І-ІІ ст. Гостей та всіх присутніх радо вітала очільниця закладу Катерина Антоненко. Захід традиційно розпочався урочистим підняттям Державного Прапора учнями з високими відзнаками. Цього святкового ранку гостями та Катериною Дмитрівною були висловлені найтепліші побажання всім присутнім – учням, вчителям, батькам, які протягом всього часу доклали максимум зусиль, аби сьогодні гордо пишатися своїми здобутками.

Голова громади в свою чергу відзначив значну та активну участь всіх учасників учбового процесу у житті громади.

Останній дзвоник пролунав… попереду веселі канікули. Тож, нехай відпочинок буде змістовним та сповненим яскравих вражень, щоб повернення до рідних шкільних стін було тільки у радість.

Щастя всім, миру, добра, міцного здоров’я та успіхів!