Алгоритми надання Спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 31.05.2021 08:55

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї власники бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі — органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:
Фізичні особи ПОДАЮТЬ
копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки нового зразку;
копію рішення про державну реєстрацію потужності;
копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
копію паспорта громадянина України;
копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ід. код);
довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.