ВІДПОЧИВАЄМО БЕЗПЕЧНО!

Дата: 31.05.2021 11:26

29-30 травня фахівці Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України провели спільний профілактичний рейд водних об’єктів та лісових масивів з поліцейським офіцером громади Валентином Каплею та спеціалістом Марківської селищної ради Володимиром Чередниченко. Патрулювання проводилося на водосховищі Кризчанське, Кабичівське та Центральне смт Марківка. В ході рейду надзвичайники нагадали громадянам про необхідність бути максимально обережними, відпочиваючи на воді. Нагадали про наслідки купання в нетверезому стані, закликали не запливати далеко від берега та пильнувати поведінку дітей у воді та на березі, а також рекомендували пірнати та купатися тільки у світлу пору доби і у спеціально пристосованих пляжах для купання.

Також, з метою патрулювання щодо дотримання протипожежних вимог під час перебування у лісі на території Марківської селищної ради було здійснено огляд найулюбленіших місць відпочинку громадян, де проведена роз’яснювальна робота стосовно правил безпечної поведінки у лісі, поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час перебування у лісі деякі громадяни нехтують елементарними правилами пожежної безпеки, розводять багаття в непристосованих для цього місцях, що нерідко призводить до загорянь. Закликаємо дотримуватися правил пожежної безпеки та елементарних правил поводження під час відпочинку на водних об’єктах. Бережіть своє життя, слідкуйте за близькими!