Не здав добровільно патрони

Дата: 02.06.2021 15:22

Марківським відділом Старобільської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за           ч.1 ст. 263 КК України за фактом придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Так, в ході судового розгляду встановлено, що наприкінці квітня 2021 року мешканець с. Кабичівка Старобільського району, перебуваючи на відкритій ділянці місцевості біля ферми, неподалік від села, знайшов патрони, придатні до стрільби, які добровільно не здав та переніс до свого місця мешкання.

У подальшому, він носив їх з собою у кармані куртки, без передбаченого законом дозволу.

У судовому засіданні між обвинуваченим та прокурором було укладено угоду про визнання винуватості.

Вироком Марківського районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання, визначене укладеною угодою про визнання винуватості, у вигляді позбавлення волі строком 3 роки та звільнено від відбування покарання з випробувальним строком на 1 рік.

Прокурор Марківського відділу

Старобільської окружної прокуратури                            Б. Постолянюк