Марківський школі мистецтв – 60 років!!!

Дата: 11.06.2021 13:21

Фото без описуСьогодні творчий колектив Марківської школи мистецтв підготувався до головної події цього навчального року – святкового ювілейного концерту, який лунав для всіх шанувальників мистецтва Марківщини за участю учнів, викладачів та творчих колективів. Свої привітання з нагоди 60-річчя закладу присутнім адресували голова Марківської ТГ Ігор Дзюба, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольга Стрижаченко та директорка школи Наталія Скиртач. Перед початком концерту були відзначені цінними подарунками Марківської селищної ради вихованці школи мистецтв, які протягом року брали участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, а саме:

Софія Донцова викл. Лариса Жученко

Данило Глущенко викл. Ольга Гаврюшенко, конц. Лариса Жученко

Аліна Вакарук викл. Галина Конопля, конц. Лариса Жученко

Олеся Ахметшина викл. і конц. Софія Акімова

Павло Гетьманський викл. Неля Худзяк

Анастасія Вахно викл. Ольга Гаврюшенко, конц. Лариса Жученко

Валерія Колибенко викл. Лариса Жученко

Софія Онопрієнко викл. Володимир Хряпкін

Дарина Стовпець викл. Володимир Хряпкін

Маргарита Долженко викл. Володимир Хряпкін

Хореографічний колектив 3-го класу викл Катерина Тітова

Хореографічний колектив 5-го класу викл Катерина Тітова

Хореографічний колектив 7-8-го класу викл Катерина Тітова

Яскравими та емоційними були виступи юних артистів, які разом зі своїми наставниками, від щирого серця дарували присутнім свої музичні вітання, демонстрували високу виконавську майстерність, цікавий репертуар і справжню любов до мистецтва. В концертній програмі лунали відомі музичні твори. Феєричні номери не залишили байдужими жодного слухача на заході. Захоплені овації публіки ще довго не відпускали артистів з імпровізованої сцени… В душі кожного залишилися незабутні почуття, піднесений настрій віра й гордість за наших юних талановитих перелинок та їх наставників-професіоналів. Бажаємо музичній родині Марківської школи мистецтв нових творчих здобутків, яскравих перемог та нових мистецьких злетів!