Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили майже 136 млн гривень

Дата: 15.06.2021 11:52

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євгена Жердєва, юридичні та фізичні особи сплатили у січні –травні 2021 року 135,6 млн грн плати за землю. Це на 36,6 відс. або на 36,4 млн грн більше ніж у аналогічному періоду минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

Євген Жердєв нагадав, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.

Головне управління ДПС у Луганській області