Як отримати довідку про відсутність заборгованості

Дата: 15.06.2021 11:52

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи затверджено 03 вересня 2018 року наказом Міністерства фінансів України за № 733.

Довідка формується автоматично за даними інформаційних систем ДПС.

Системою перевіряється наявність боргу як за основним, так і за неосновним місцем обліку.

Підставою для відмови у надані Довідки є наявність у платника податків податкового боргу та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску та/або заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Кількість звернень до податкової служби з питань видачі довідки - не обмежена.

Для отримання Довідки про відсутність заборгованості платнику податків необхідно подати електронну заяву (додаток 2 до Порядку) про її видачу особисто через Електронний кабінет платника.

При цьому обов’язковим є посилання на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та зазначенням найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

Довідка у паперовому вигляді платник отримує безпосередньо в контролюючому органі, до якого подано заяву.

Видається особисто платнику (його законному або уповноваженому представнику) при пред’явленні документа, що посвідчує особу.

Термін надання послуги - 5 робочих днів з дня подання заяви.

Термін дії Довідки - 10 календарних днів, послуга надається безоплатно.

Головне управління ДПС у Луганській області