ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Дата: 30.06.2021 08:57

Фото без описуУ зв’язку з розміщенням стоянок пасік у безпосередній близькості до площ полів, що обробляються СТОВ «Агрофірма «Марківське» на території Марківської територіальної громади Луганської області, а саме с. Кризьке, с. Просяне, с. Гераськівка, с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна, с. Сичівка, с. Лимарівка, с. Розсохувате, с. Тернівка - попереджаємо про проведення агрохімічної обробки засобами захисту рослин другого та третього класу хімічної небезпеки посівів озимої пшениці та соняшнику. Термін виконання робіт до 20 липня 2021 року. Асортимент, засоби, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок відповідають «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Обробка рослин буде здійснюватися суворо за показаннями з обов’язковим врахуванням економічної межі шкідливості, ступеню розвитку рослин, а також прогнозу погоди.